Otwórz sobie drogę do niezależności finansowej

Dołącz do klubu Premium zrzeszającego osoby, dla których inwestycje to styl życia. Zyskaj nowe kontakty, zdobądź doświadczenie, poczuj pasję inwestowania!

Spersonalizowana oferta inwestycyjna

Indywidualne warunki, odsetki od kapitału zdeponowanego na rachunku, program rabatowy “cashback” czy dedykowany opiekun rachunku, który dokona audytu Twoich transakcji to nasz standard.

Dowiedz się więcej

Inwestuj precyzyjniej niż inni

Ekskluzywna oferta edukacyjna tylko dla Klientów Premium. Spotkania z inspirującymi guru inwestowania, indywidualne coachingi z psychologii inwestowania, sesje live tradingu z instruktorem. Wszystko po to by inwestowanie przynosiło maksimum korzyści i satysfakcji.

Dowiedz się więcej

Lubimy nagradzać najbardziej aktywnych Klientów

Mamy dla Ciebie pakiety zaproszeń do restauracji, biletów na najlepsze koncerty i sztuki teatralne, oraz zestawy książek, czasopism i materiałów edukacyjnych. Zależy nam na Twojej wygodzie w inwestowaniu, dlatego będąc aktwynym Klientem dostaniesz od nas także nowoczesny tablet, który zapewni Ci stały dostęp do Twoich transakcji.

Dowiedz się więcej

Concierge w trosce o Twoje sprawy

Planujesz zarezerwować bilety lotnicze do Rzymu, stolik w znanej restauracji czy może nie masz pomysłu na prezent dla żony z okazji rocznicy ślubu? Zajmiemy się tym dla Ciebie. To nie wszystko. Pomożemy Ci zaplanować Twój wolny czas oczywiście tylko jeśli nam na to pozwolisz.

Dowiedz się więcej

Spotykaj inwestorów takich jak Ty

Jako Klient Premium możesz zostać członkiem ekskluzywnego Klubu Inwestora. Poznasz inwestorów z całego świata, którzy inwestują w te same instrumenty, co Ty. Klub inwestora to nie tylko grupowe spotkania networkingowe, to także indywidualne relacje między inwestorami w ramach naszej społeczności inwestorów.

Dowiedz się więcej

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Wyślij


Dołącz do naszego Klubu Premium.

Status Klienta Premium oraz członkostwo w Klubie Premium uruchamiane są dla rachunków, na których zdeponowano w sumie minimum 200 000 zł. W celu ustalenia indywitualnych warunków oferty zapraszamy do kontaktu.

22 201 95 70